Úvod / Eshop / Stavebné materiály / Omietky / Omietka Silaterm...

Omietka Silaterm ST-H 0-1,5 mm, hrubá

Omietka Silaterm ST-H 0-1,5 mm, hrubá

Kód 50001330000008

Dostupnosť Skladom

27,- 
22,50  bez DPH

Kachliarska omietka SILATERM ST – H je krycia finálna hrubá omietka vyvinutá špeciálne pre kachliarske práce (omietanie akumulačných a izolačných stavieb). Omietka sa vyznačuje perfektnou odolnosťou voči prudkým zmenám teplôt, tepelnou odolnosťou do 200 °C a taktiež vysokou pevnosťou a priľnavosťou k materiálom. Neobsahuje žiadne plastické látky ani chemické spojivá. Jedná sa o umývateľnú omietku. Vďaka zloženiu taktiež perfektne prenáša teplo do vykurovaného priestoru. Omietka je snehovo biela, nie je potrebné ju ďalej upravovať bielym náterom. Túto omietku môžete použiť aj v exteriéri. Nanáša sa gletovacím hladítkom. Postačuje aj plastové hladítko.
Omietku nemožno napojovať. Vždy je potrebné dokončiť celú nanášaciu plochu. Ako jediná je táto omietka vhodná aj do exteriéru.

Technické údaje: spracovateľnosť pri 5-25 °C, doba spracovateľnosti 90 min, spotr. cca 2,8 kg/m2, spotr. vody na 1 kg zmesi 0,22 litra, doba zretia 7-10 dní.

Hmotnosť20.000 kg
Podobný tovar
Táto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)