
KZP
KZP - keramický sporák KS6P
1 674,- €
Viac variánt (+6)
ľavý, pravý
Kuchynský sporák je ideálny na chatu alebo chalupu, je vhodný na vykurovanie, varenie aj pečenie. Sporák ideálne dopĺňa dizajn typickej slovenskej kuchyne. Sporák si môžete vybrať v pravom alebo ľavom vyhotovení.
Maximální výkon tohto kuchynského sporáka je 4 - 6 kW a je schopný vykúriť priestor v objeme 120 - 140 m3. Spotreba suchého paliva je 2 kg/hod.
| Výkon | 6 kW |
| Výška | 1285 mm |
| Šírka | 1310 mm |
| Priemer dymovodu | 130 mm |
| Druh napojenia | horné |
| Spotreba paliva | 2 kg/h |
| Min. komínový ťah | 10 Pa |
| Otváranie dverí | rovné |
| Hmotnosť | 320 kg |