Najnovšie v ponuke

ABX
ABX - Kaledonie exclusive XL FOREST
glazúra Aquamarin
4 138,- €
Na objednávku
| Výkon | 3 - 7,5 kW |
| Výška | 801 mm |
| Šírka | 668 mm |
| Priemer dymovodu | 150 mm |
| Druh napojenia | horné |
| Typ presklenia | rovné |
| Spotreba paliva | 1,6 kg/h |
| Min. komínový ťah | 12 Pa |
| Otváranie dverí | rovné |