Najnovšie v ponuke

ABX
ABX - Kaledonie exclusive L
glazúra Aquamarin
3 656,- €
Na objednávku
Kachľová pec Skotia obsahuje oceľovú vložku.
Napojenie dymovodu: horné / zadné.
Maximálna dĺžka polien 550mm.
Vyhrievaný priestor 120 - 280m3
| Výkon | 6 -14 kW |
| Výška | 1188 mm |
| Šírka | 965 mm |
| Priemer dymovodu | 150 mm |
| Druh napojenia | horné, zadné |
| Spotreba paliva | 3,5 kg/h |
| Min. komínový ťah | 12 Pa |
| Otváranie dverí | rovné |
| Hmotnosť | 260 kg |