Najnovšie v ponuke

ABX
ABX - Kaledonie exclusive XL FOREST
glazúra Aquamarin
4 138,- €
Na objednávku
| Výkon | 3,5 - 9 kW |
| Výška | 1404 mm |
| Šírka | 742 mm |
| Hĺbka | 515 mm |
| Priemer dymovodu | 150 mm |
| Druh napojenia | horné, zadné |
| Typ presklenia | rovné |
| Spotreba paliva | 2,1 kg/h |
| Min. komínový ťah | 12 Pa |
| Otváranie dverí | rovné |
| Hmotnosť | 200 kg |