
ABX
ABX - Cardiff, pravý
krbová vložka
1 222,- €
Na objednávku
liatinová krbová vložka
Teplovzdušná krbová vložka na drevo.
Dymovod s priemerom 150 mm možno pripojiť horný, alebo zadný vývod.
Je schopná vykúriť priestor o objeme 70-180 m3.
Jedná sa o liatinovú krbovú vložku, ohnisko je vyložené vermiculitom. Vložka ABX York má prívod terciálneho vzduchu.
Použiteľné palivo
| Farba | čierna |
| Materiál | liatina |
| Výkon | 3,5 - 9 kW |
| Výška | 730 mm |
| Šírka | 496 mm |
| Hĺbka | 507 mm |
| Priemer dymovodu | 150 mm |
| Druh napojenia | horné, zadné |
| Spotreba paliva | 2,1 kg/h |
| Min. komínový ťah | 12 Pa |
| Otváranie dverí | rovné |
| Hmotnosť | 128 kg |