
ABX
ABX - Cardiff, pravý
krbová vložka
1 222,- €
Na objednávku
Teplovzdušná krbová vložka na drevo.
Dymovod s priemerom 150 mm možno pripojiť horný, alebo zadný.
Je schopná vykúriť priestor o objeme 70-180 m3.
Jedná sa o kombinovanú krbovú vložku: krbová vložka je oceľová, dvierka, predný rám a rošt sú liatinové, ohnisko je vyložené vermiculitom.
Použiteľné palivo:
| Farba | čierna |
| Materiál | oceľ |
| Výkon | 3,5 - 9 kW |
| Výška | 663 mm |
| Šírka | 539 mm |
| Hĺbka | 451 mm |
| Priemer dymovodu | 150 mm |
| Druh napojenia | horné, zadné |
| Spotreba paliva | 2,1 kg/h |
| Min. komínový ťah | 12 Pa |
| Otváranie dverí | rovné |
| Hmotnosť | 80 kg |