
Kobok
KOBOK - Chopok R90-S/450 LD L/P
2 307,- €
Viac variánt (+15)
krbová vložka
Vyhrievaný priestor: 80-200 m³
Palivo:
| Farba | čierna |
| Materiál | plech |
| Výkon | 4 - 10 kW |
| Výška | 1010-1045 mm |
| Šírka | 746 mm |
| Hĺbka | 535 mm |
| Priemer dymovodu | 150 mm |
| Druh napojenia | horné |
| Spotreba paliva | 2,6 kg/h |
| Min. komínový ťah | 12 Pa |
| Hmotnosť | 104 kg |