
ABX
ABX - Laponie exclusive
3 558,- €
Viac variánt (+4)
| Výkon | 5 - 12 kW |
| Výška | 1678 mm |
| Šírka | 2048 mm |
| Priemer dymovodu | 150 mm |
| Druh napojenia | zadné |
| Typ presklenia | rovné |
| Spotreba paliva | 3 kg/h |
| Min. komínový ťah | 12 Pa |
| Otváranie dverí | rovné |
| Hmotnosť | 443 kg |