
ABX
ABX - Ikaria exklusive s kachľovým soklom
1 641,- €
Viac variánt (+6)
| Výkon | 3,5 - 9 kW |
| Výška | 966 mm |
| Šírka | 773 mm |
| Priemer dymovodu | 150 mm |
| Druh napojenia | horné, zadné |
| Typ presklenia | rovné |
| Spotreba paliva | 2,1 kg/h |
| Min. komínový ťah | 12 Pa |
| Otváranie dverí | rovné |