
ABX
ABX - Atlantik 5 čierny
1 228,- €
Na objednávku
Použiteľné palivo
drevo
drevené brikety
Maximálna dĺžka polien: 350 mm
| Výkon | 7 - 9 kW |
| Výška | 850 mm |
| Šírka | 515 mm |
| Priemer dymovodu | 120 mm |
| Druh napojenia | horné |
| Typ presklenia | rovné |
| Min. komínový ťah | 12 Pa |
| Hmotnosť | 130 kg |