Úvod / Eshop / Doplnky / Ostatné / PEPO - čistiace...

PEPO - čistiace poleno 1,1 kg

PEPO - čistiace poleno 1,1 kg

Kód 50001550000067

Dostupnosť Skladom

8,40 
7,-  bez DPH
ks

PE-PO čistiaci poleno je prípravok na odstraňovanie sadzí z komínov a dymovodov. Zlepšuje hospodárnosť prevádzky kachlí a kotlov a pôsobí preventívne proti vzniku požiarov spôsobených vznietením sadzí v dymovodoch. Čistiace poleno obsahuje minerálne katalyzátory, ktoré pri horení reagujú so sadzami a zaisťujú tak ich odstránenie.

Návod na použitie: pred použitím rozkúrte v kachliach alebo krbe a nechajte ich vrátane dymovodu dostatočne prehriať. Vyberte čiestiace poleno zo škatule, ponechajte v papierovom obale a vložte priamo do ohňa medzi dobre rozžeravené palivo. Poleno nechajte kompletne zhorieť ( cca 2. hodiny ). Ak je potrebné, pridajte ďaľšie palivo. Komínová klapka musí byť otvorená. Nikdy nepoužívajte na elektrické, plynové alebo olejové kachle!!! Odporúčané dávkovanie - jedno čistiace poleno každé dva mesiace.

Hmotnosť1.100 kg
Podobný tovar
Táto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)